Прикурка авто

Не заводиться авто?
Термінова прикурка вашого автомобіля на місці

Ви в поспіху встаєте з теплого ліжка, запізнюючись на роботу, швидко сідаєте в машину, в надії все ж встигнути дістатися вчасно. Але, як на зло, авто відмовляється заводитися … Причин такого «поведінки» улюбленої машини може бути кілька, а найпоширеніша, особливо в холодну пору року – розряджений акумулятор. І вирішити цю проблему може лише прикурка авто (зарядка акумулятора) від зарядного пристрою. Звичайно, якщо ви «собаку з’їли» на всьому, що стосується виправлення всіляких поломок свого «залізного коня» – ви швидко розберетеся самостійно. В іншому випадку, прикурка акумулятора повинна здійснюватися професіоналами в Рівному.

Чому розряджається акумулятор?

Є кілька поширених причин виникнення даної неприємності:

Ви забули вимкнути фари, радіо або світло в салоні авто на ніч.
На вулиці сильні морози і акумулятор розрядився.
Акумулятор занадто старий і вийшов термін його експлуатації.
У перших двох випадках прикурка автомобіля дасть результат. При останньому варіанті, коли батарея просто вийшла з ладу, доведеться провести заміну. Фахівці можуть досить швидко визначити, через що сталася розрядка батареї і як виправити ситуацію в найкоротші терміни.

Прикурювання машини – чого не можна робити

Щоб заощадити час і гроші, автовласники часто просять сусіда або іншого власника машини про прикурити від свого авто. Але це небезпечна практика і при недбалому поводженні цілком здатна привести до вкрай негативних наслідків:

При несправності акумулятора або пошкодження проводки ви можете посадити акумулятор свого помічника. У таких випадках взагалі заборонено прикурювання.
Прикурити акумулятор авто з дизельним двигуном можна від бензинового.
Не можна прикурювати при дуже низьких температурах на вулиці – це не дасть результату.
У деяких випадках самостійні спроби прикурки автомобіля можуть стати причиною пожежі.
Навіщо ризикувати і витрачати час, якщо існують послуги термінової прикурки авто з виїздом по Рівному на місце зупинки машини? Фахівці з Евакуатор 8008 Рівне допоможуть швидко прикурити акумулятор авто в Рівному, заощаджуючи ваш час і гроші.